KONST / Litografier / Färglitografi 13803108
nr 1380 3108
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 239/280, daterad -76, komposition. Motivet: 30x30, yttermått inklusive ram: 43x40 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 februari 2021
kl 19:38:56
350 kr
400 kr